Bu yıl 17’cisi gerçekleştirilen “Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri”nin Kurumsal sorumluluk dalında “Dijital İletişimi” ödülünü “GÜNIŞIĞI DİJİTAL KARTLAR PROJESİ” aldı.

“İletişim sektöründe 46’ıncı yılını kutlayan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD); bu yıl 17’cisi gerçekleştirilen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ni sahipleriyle buluşturdu. Ödüller Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin mekân sponsorluğunda düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri, 10 Mayıs Perşembe akşamı, Zorlu PSM Sky Lounge’da gerçekleştirilen törende açıklandı.

Altın Pusula Ödül Töreni, BM Kalkınma Programı (UNDP) Ülke Direktörü Claudio Tomasi, Şile Belediyesi Başkanı Can Tabakoğlu başta olmak üzere iş ve siyaset dünyasının önemli simaları, seçici kurul üyeleri ile dört yüz kişinin üzerinde katılımla gerçekleşti. Törende ayrıca kamu ve özel sektör temsilcileri, medya ve halkla ilişkiler profesyonelleri, akademisyenler ve genç iletişimciler yer aldı.

TÜHİD Başkanı Gonca Karakaş törendeki açılış konuşmasında; dünyanın önemli konularından birinin dijitalleşme olduğunu, dijitalleşmeden en hızlı etkilenen sektörlerin birinin de iletişim olduğunu söyledi. TÜHİD olarak dijital dönüşümün içinde yer almanın ötesinde bu değişime liderlik etmek için çalıştıklarını belirtti. İletişimin birleştirici gücü olduğunu kaydeden Karakaş, “İletişimin birleştirici gücüne inananlar olarak çalışmalarımızı büyük bir özveri ile yürütüyoruz. Bu yolda bize destek olan herkese huzurlarınızda teşekkür ediyoruz” dedi.

TÜHİD olarak ‘Anadolu Buluşmaları’ yaptıklarını hatırlatan Karakaş, “Son bir yılda altı ilde iletişim toplantıları gerçekleştirdik. Toplantılarımız büyük ilgi gördü. Hem yerel yönetimler hem üniversiteler, hem gençler tarafından… TÜHİD olarak iletişimin İstanbul’la sınırlı kalmasını istemiyoruz. Çabalarımız da iletişim anlayışını mümkün olduğu kadar yaygınlaştırmaktır” diye konuştu. Karakaş, konuşmasını TÜHİD Altın Pusula sürecine destek olanlara teşekkür ederek tamamladı

200’ün üzerinde proje başvurdu, 34’ü ödüllendirildi

17. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ne 17 ana ve 17 alt kategoride yüzlerce proje başvuruda bulundu. Projelerden 34’ü ödüle layık bulundu.

0 yorumlar

Yorum Gönder

Bu gönderiye dair yorumda mı bulunmak istiyorsunuz?
Aşağıdaki formu doldurarak yorumunuzu paylaşabilirsiniz, teşekkür ederiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir